Závěrečná slavnost

Rok utekl jako voda a opět nás čekala závěrečná slavnost, jejímž vyvrcholením je rozloučení se deváťáků se všemi učiteli a jejich poděkování všem lidem, kteří jim kdykoliv byli nápomocni. Součástí slavnosti bylo i vyhlášení úspěšných žáků, kteří nás reprezentovali na krajských a republikových kolech různých olympiád. Byli to Šárka Trnková, Tereza Pučelíková, Ondra Hlaváč a Jan František Burda. Zároveň byli vyhlášení sportovci školy prvního a druhého stupně – Marek Burian, Zuzana Havlínová, Petr Růžička a Helena Musilová. Vše bylo doplněno krásnými vystoupeními tanečními, pěveckými i recitačními. Myslím, že slavnost byla krásnou tečkou za školním rokem 2017-2018.

Mgr. Jana Nejedlá

                      

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018