Závěrečná štafeta

Ve středu 27.6. jsme opět jako každý rok zorganizovali pro žáky celé školy běžeckou štafetu na 10 x jedno kolo. Sice nám počasí nepřálo, abychom mohli běhat venku, ale to nás neodradilo, a proto jsme se přesunuli do haly. Soupeřily mezi sebou první ročníky, pak druhé,  pak čtvrté s pátými, šesté se sedmými a nakonec osmé s devátými. Spíš než pořadí bylo důležité, že většina tříd pojala štafetu jako přehlídku různých přestrojení a masek. Myslíme si, že se akce velmi zdařila a naladila děti na blížící se prázdniny.

Mgr.   Jana Nejedlá

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018