Přednáška ,,Drogy ze sámošky?,,

Ve středu 24.10 jsme měli přednášku s názvem ,,Drogy ze sámošky,,. Přednášel nám pan Miroslav Babka. Byla velmi zajímavá. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí, např.že alkohol jménem Absint může člověka i zabít. Existují čtyři druhy fáze závislosti na alkoholu a jsou vždy podmíněné váhou daného jedince. Pan lektor nám i říkal, jak hodně alkoholu mají v sobě některé alkoholické nápoje. Upozornil nás na to, že na alkoholu může vzniknout závislost, a proto by se měl konzumovat jen v malém množství a příležitostně. Přednáška byla poučná a moc se mi líbila.

Róza Houdková 6.B

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018