Projekt – Živá a neživá příroda

Naše třída dělala skupinovou práci na téma – Živá a neživá příroda.

Byli jsme rozděleni celkem do pěti týmů. My jsme měli za úkol vypracovat projekt Stromy.

Můj tým tvořila vedoucí Anežka, pisatel Matěj, Valentýna posel a já jako mluvčí. Já měl za úkol po skončení celou práci prezentovat před třídou. Nejdřív jsme se domluvili, kdo co přinese. Nakonec jsme sehnali větvičky, listy a plody z různých stromů a spousty dalších materiálů k tvoření. Naše skupina stihla v určeném čase vše, co bylo potřeba a co bylo v plánu. Náš projekt mě moc bavil a velice se nám povedl.

 Jan Nejedlý – 3.C

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018