Ne(respekt) – přednáška 3.ročník

Ne(respekt)

Dne 19. března jsme měli s lektorem panem Babkou přednášku o pravidlech slušného chování. Říkal nám, jak se chovat ve škole, že se nemáme prát, strkat se, kopat se a máme slušně zdravit. Líbilo se mi, jak vtipně vyprávěl a hrál s námi hry jako např. kámen, nůžky, papír. Ale také na hry na mimina, dospělé, a kostry. Přednáška se mi moc líbila.

Samuel Keller, 3.C

Ne(respekt)

V úterý 19. března jsme měli ve třídě přednášku s panem lektorem Babkou. Pan Babka nám povídal o slušném chování, o úctě, autoritě, respektu a nerespektu. Líbila se mi hra kámen, nůžky, papír, kde jsme byli nejdřív všichni vajíčka a vítězové naopak mimina. Z mimin se stali děti a z vítězných dětí dospělí a nakonec staří. Tuto hru jsem takto nikdy nehrál. Zajímavé bylo skládání papírků s různými výrazy jako spolužáci, protižáci, úcta, respekt, atd.

Povídali jsme si též o tom, jak se k sobě máme navzájem chovat. Přednáška se mi moc líbila.

Matyáš Dibitanzl, 3.C