Škola v pohybu

V pondělí 25. března jsme měli tělocvik formou her. Přijel k nám trenér fotbalové asociace ČR Marek Maňas a hráli jsme hry jako např. myší díra, zboř dům, zvedni kamaráda, páku v poloze prkna, skákali parkour a opičí dráhu. Nejvíce se mi líbil parkour, protože jsme skákali přes překážky.

Matěj Poddaný, 3. C

V pondělí 25.března o tělesné výchově k nám přijel trenér fotbalové asociace ČR pan Marek Maňas. Akce se jmenovala Škola v pohybu. Učil nás formou her. Nejvíce se mi líbil biatlon, protože jsme se chytali se spolužáky a bylo to na body. Líbilo se mi to, protože mám rád soutěže. Také jsme dělali parkour, který mám rád a cvičím ho také venku na hřišti. Na začátku hodiny se na nás přišel podívat i pan ředitel. Celý tělocvik byl moc fajn, pořád se něco dělo.

Vojtěch Matouš, 3.C