Okresní kolo – volejbal

Před Velikonocemi se naše čtyři družstva zúčastnila okresního kola ve volejbale, které pořádala ZŠ Husovo náměstí, Benátky nad Jizerou. Turnaj se konal ve sportovní hale v Benátkách. Naše škola měla jak v kategorii chlapců,tak dívek družstvo A i družstvo B. Mezi chlapci byla účast velmi malá a to v celkovém počtu tří družstev,mezi dívkami se družstev sešlo šest. Hrací systém byl u kluků každý s každým a bylo stanoveno konečné pořadí, u dívek stejný systém a po dohrání základní části se uskutečnila dvě semifinále a po jejich skončení vzešli účastníci boje o první a druhé místo a následně o třetí a čtvrté místo.

A konečně jak vše dopadlo :

Turnaj starších chlapců:

  1. ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí
  2. ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská ,, B“
  3. ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská,, A“

 

Turnaj starších dívek:

  1. ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská,, A“
  2. Gymnázium Mnichovo Hradiště
  3. ZŠ Benátky nad Jizerou, Pražská ,,B“
  4. 7.ZŠ Mladá Boleslav
  5. Gymnázium Mladá Boleslav
  6. ZŠ Husovo náměstí, Benátky nad Jizerou

Prvním místem si naše dívky vybojovaly postup na krajské kolo,které se uskuteční 2.5.2019 v Rakovníku.

Mgr. Jana Nejedlá

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018