VELIKONOČNÍ JARMARK 4.B

 

Ve středu dne 17. 4. 2019 jsme měli velikonoční jarmark se spoluprací České spořitelny . Jarmark byl zakončením projektu finanční gramotnosti peněz. V půl osmé jsme vyrazili ze třídy před budovu České spořitelny . Vyndali jsme z krabic zboží a ozdobili stánky , začali jsme prodávat . Měli jsme tři stánky jeden s textilem, druhý s keramikou a třetí se sklem. Ze začátku tam byl nával , ale pak už nebyl tak velký . Ke konci jsme potřebovali prodat jen tři vázy a tři tašky a nakonec jsme je prodali.  Část výdělku dáme na charitu. Celý jarmark se mi moc líbil.

K. Hradská 4.B

 

Dne 17.4.2019   jsme   měli u České spořitelny   velikonoční   jarmark .

Přišli jsme k České spořitelně, tam   jsme měli   připravené   tři stánky.

U   prvního stánku byly   textilní výrobky , u druhého stánku byla

keramika a   u třetího stánku   byly skleněné   věci.   Pak Adéla   a

kluci přivolávali   zákazníky   čím dál víc . Jako první byl   vyprodaný   stánek

s keramikou , pak se     sklem   a   nakonec   s  textilními výrobky .   Potom

jsme čekali na   výsledky – kolik jsme vydělali. Část věnujeme na charitu .

Všichni jsme byli nadšeni. Tento projekt mě moc bavil.

K.Klabanová 4.B

 

  1. 4. jsme ukončili projekt Abeceda peněz. Vyrobili jsme výrobky keramické, textilní  skleněné. A pak jsme je prodávali na jarmarku. Pouštěli jsme tam písničky a k tomu mluvila reportérka. Část výdělku věnujeme na charitu. Tento den se mi líbil.

 

17.4 před Českou Spořitelnou jsme měli jarmark. Byla tam skvělá nálada i když se nám to někdo pokusil pokazit. Ale nepovedlo se mu to! Prodávali jsme různé druhy výrobků například: keramické stojánky na tužky, slepičky, vázy malé i velké, přívěšky na klíče.

Moc se mi to líbilo, naučili jsme se spoustu nových věcí. Část výtěžku věnujeme na charitu.

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018