ČARODĚJNICKÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

K velké radosti dětí se u nás ve školní družině konal od 23. 4. do 26. 4. 2019 čarodějný týden. Nejdříve si šikovné děti na začátku týdne vyrobily papírové čarodějnice na koštěti. Pokračovali jsme pravým sletem čarodějnic ve strašidelných kostýmech. Děti měly možnost si během odpoledne zasoutěžit. Nejoblíbenější disciplínou bylo jako každý rok létání na koštěti.             Velkou odměnou a zážitkem bylo pro děti opékání buřtíků. V závěru týdne jsme si ještě vypracovali strašidelný arch, na kterém jsme si ověřili svoje čarodějnické znalosti. Akce se nám i přes počáteční nepřízeň počasí velmi zdařila a dětem se moc líbila.

Vychovatelky ŠD oddělení 1. a 2.

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018