Rakovník – krajské kolo ve volejbale

Po vítězství na okresním kole družstvo starších dívek se vydalo na další boje do Rakovníka. Tam už konkurence byla obrovská,většinu družstev tvořily dívky,které se volejbalu věnují i mimo školu ve sportovních klubech.Naše děvčata se ale neztratila a celkově skončila na čtvrtém místě. Všem patří velké poděkování,ale je jasné ,že kdyby nebylo jejich trenérek v klubu,pouze školní tělesná výchova by je nenaučila dovednostem,které již umějí,jelikož volejbal je velmi náročná míčová hra.

Družstvo tvořily tyto dívky – Jana Maděrová,Petra Veverková,Anna Veverková,Helena Musilová,Markéta Vyskočilová,Natálie Stašková,Johanka Sejkorová,Kristýna Nováková,Tereza Truhlářová,Hana Kadlecová,Kateřina Podráská,Nela Hlušičková.

Mgr. Jana Nejedlá