VELIKONOČNÍ JARMARK

Ve středu dne 17. 4. 2019 jsme měli velikonoční jarmark se spoluprací České spořitelny . Jarmark byl zakončením projektu finanční gramotnosti peněz. V půl osmé jsme vyrazili ze třídy před budovu České spořitelny . Vyndali jsme z krabic zboží a ozdobili stánky , začali jsme prodávat . Měli jsme tři stánky jeden s textilem, druhý s keramikou a třetí se sklem. Ze začátku tam byl nával , ale pak už nebyl tak velký . Ke konci jsme potřebovali prodat jen tři vázy a tři tašky a nakonec jsme je prodali.  Část výdělku dáme na charitu. Celý jarmark se mi moc líbil.

Hradská 4.B

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018