Atletický trojboj

Ve středu 29.5.2019 se konal již 22.ročník Atletického trojboje žáků prvního stupně. I přes nižší účast ( devět škol) se na dráze i na doskočišti odehrály boje o co nejlepší výkon pro družstvo.za které jednotlivé děti soutěžily. Trojboj se skládá z běhu na padesát metrů,z hodu kriketovým míčkem a ze skoku do dálky.Ještě než byly spočítány celkové výsledky,uskutečnila se tradiční štafeta o ovocný dort,na kterém si tentokrát mohli pochutnat žáci naší školy.Po jejím skončení začalo vyhlašování pořadí trojboje. Třetí místo obsadilo družstvo ZŠ Husovo náměstí,Benátky nad Jizerou. Druhá skončila naše škola.což je ZŠ Pražská,Benátky nad Jizerou a vítězem se stala 7.ZŠ Mladá Boleslav.

Naši školu reprezentovali: Běla Smetanová,Jana Nezbedová,Matouš Štěpánek,Filip Šulc,Regina Janoušková,Dan Urban ,Iva Benešová a Adam Tersch.

Všem závodníkům patří pochvala za předvedené výkony a snahu o co nejlepší umístění.

Mgr. Jana Nejedlá

více fotografií viz. Fotogalerie 2018/2019

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018