Škola v pohybu – Sportovní den 3.C

Dne 15. Května jsme měli sportovní den v benátecké hale. Byli tam trenéři z fotbalu, kteří měli pro nás připravené soutěže na stanovištích. Na prvním byl parkour, na druhém přetahování, rychlost a reakce- Třetí stanoviště bylo míření a hry a na posledním byl můj oblíbený fotbal. Vyhráli jsme 7:2 a celá akce se mi moc líbila.

Matěj Poddaný , 3.C

 

Ve středu 15. 5. Jsme měli v tělocvičně sportovní den. Několik fotbalistů nám vyprávělo o sportech, které jsme si potom vyzkoušeli. Dělali jsme parkour, hráli fotbal, trénovali na žebřinách. Také jsme si zahráli hru, jak ukrást poklad a přeskakovali a podlézali lano, které jako hořelo. Celá akce se mi moc líbila.

Samuel Keller, 3.C

 

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018