Škola v pohybu – Sportovní den 4.B

Podruhé jsme se setkali s Markem Maňasem. Akce proběhla ve sportovní hale pod názvem Sportovní den . Rozdělili nás do čtyř skupin . Marek měl s sebou tři pomocné trenéry a proto jsme se mohli střídat na čtyřech stanovištích ,po půl hodinách na jednom . První stanoviště bylo v  malém sále. Hráli jsme tam různé hry s míčky . Na druhém stanovišti jsme měli opičí dráhu. Skákali jsme přes různé překážky. A podlézali jsme provaz, kterým trenér točil. Na třetím stanovišti jsme se přetahovali o judo pásky. A na posledním , čtvrtém stanovišti jsme hráli fotbal .Když viděli ,že některým fotbal jde, pozvali nás, ať si přijdeme zahrát na jejich trénink. Na závěr , kdo chtěl, mohl se s nimi vyfotit. Moc se nám to líbilo , přestože jsme unavení.

1. Macková ,L. Vernerová 4.B