Výlet Staré Splavy

V úterý 11. 6. jsme se vydali na vícedenní výlet do Starých Splavů. Cestou jsme se zastavili prohlédnout si Staré Hrady, ale pak už jsme jeli přímo do penzionu Mlýn ve Splavech, kde jsme byli ubytovaní. Naobědvali jsme se a šli jsme se podívat na pláž k Máchovu jezeru. Odpoledne pro nás přijel parník a jeli jsme na okružní jízdu po jezeře. Ve středu dopoledne jsme byli na prohlídce muzea Čtyřlístku a odpoledne jsme se koupali. Ve čtvrtek dopoledne jsme měli běhací soutěž s otázkami, já jsem skončila třetí. Po obědě jsme vydali autobusem domů, ale ještě jsme se cestou zastavili na prohlídku hradu Houska. Moc se mi výlet líbil.

Sofie Mišunová, 3. B

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018