Zoo Praha 6.B

Dne 10.6 jsme jeli na další výlet do Zoo Praha. O půl osmé jsme měli sraz před komerční bankou, kde na nás čekal autobus. S námi jela i 5.B. Cesta autobusem byla dobrá, jeli jsme hodinu. Paní učitelka šla koupit vstupenky a my chvíli čekali, protože tam bylo docela dost lidí. Domluvili jsme se ,že budeme chodit po skupinkách a sraz budeme mít v 12:35 u tučňáků v dolní části Zoo. Prošli jsme toho celkem dost od Indonéské džungle po Africkou savanu a Opičí ostrov. Viděli jsme opice, tygra a žirafy, gorily, lachtany, plazy, brouky až po slony, a hrochy. Ve 12:35 jsme dorazili k tučňákům , kde už na nás čekala paní učitelka . Společně i s  5.B jsme šli na autobus a jeli domů z výletu. V Zoo se mi moc líbilo a doufám, že pojedeme na další výlet než začnou prázdniny.

Nela Kocourková 6.B

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018