Závěrečná štafeta

Ve středu 26.6. jsme se všichni sešli v našem areálu k tradičnímu sportovnímu klání mezi jednotlivými ročníky.Tím mám na mysli tradiční štafetu,kdy družstvo tvoří deset dětí z jedné třídy složené z pěti děvčat a z pěti chlapců.A pak záleží na fantazii každého , v jakých kostýmech se předvedou. Letos určitě prim měla třída 8.A přestrojená za postavy z filmu Avatar . Ale i ostatní zaslouží pochvalu,ale pořád by mělo být nejdůležitější si zazávodit a před koncem roku se naposledy proběhnout a vydat síly i za druhé.

Mgr. Jana Nejedlá

více fotografií viz. fotogalerie

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018