Běh Štěpánkou

Ve středu 3.10. se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu v Mladé Boleslavi v parku Štěpánka. Naše škola si výborně vedla mezi dalšími dvanácti školami. Celkem jelo šest družstev, která postupně zdolávala velmi náročnou trať. V kategorii 4.-5. tříd obě shodně dosáhla na třetí místo. Za chlapce běželi – Matouš Štěpánek, Vašek Burkovec, Samuel Votruba, Adam Tersch, Maxim Husák ,Martin Holzbach a za dívky – Natálie Macková, Kateřina Hradská, Jana Nezbedová, Kateřina Klabanová, Eliška Říhová a Iva Benešová.

V kategorii 6.-7.tříd se družstvo dívek umístilo na třetím místě a družstvo chlapců na místě pátém. Školu reprezentovali tito chlapci – Oskar Poluha, Marek Burián, Luboš Kuba, Vítek Beneš, Filip Šulc a Vojta Hrůza   a za dívky běžely Zuzana Havlínová ,Kateřina Hermanová, Eliška Piroutková, Tereza Dotlačilová, Běla Smetanová a Karolína Kalkušová.

A poslední kategorii 8.-9.tříd – tam bylo umístění následující – dívky byly čtvrté a chlapci sedmí. Na trať se vydaly tyto závodnice – Kateřina Pokorná, Anna Smetanová, Tereza Havlínová, Natálie Stašková, Anna Veverková a Viktorka Poluhová a tito chlapci zdolali trať 3000 metrů – Michael Husák, Milan Honc, Štěpán Bradáč, Štěpán Habada, Matěj Pluhař a Jakub Polák.

Všem patří velký dík za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Mgr. Jana Nejedlá

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018