Ornita

Dne 1.10. se naše třída a třída 7.A zúčastnila přednášky organizace Ornita. Téma bylo – Divoká školní zahrada. Slečna Tereza si pro nás připravila prezentaci, ve které nám ukazovala různé druhy zahradních a lesních ptáčků. Pan Viktor nám předvedl také živé druhy některých z nich, o které se stará. Například stehlíka ,pěnkavu, hrdličku, holuba. Dozvěděli jsme se o hnízdění zahradních a lesních ptáků, o jejich potravě, mláďatech i jejich predátorech. Nakonec nám pan Viktor přinesl v kleci veverku, o kterou se stará od malička a která se mi nejvíce líbila. Celá přednáška byla velmi zajímavá.

Nela Kocourková 7.B

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018