Planetárium Praha

Ve škole jsme probírali planety sluneční soustavy. Následně jsme jeli do Prahy do planetária. Prováděl nás tam moderátor. Než začal program, prohlédli jsme si zajímavé věci, které jsme si mohli vyzkoušet. Mohli jsme si koupit i suvenýry. Potom jsme šli na samotný program. Střecha planetária byla kulatá kopule. Posadili jsme se do sedaček a začalo to. Promítalo se tam video, kde pán mluvil o vesmíru. Zapamatoval jsem si, že Jupiter je největší planeta ve vesmíru. A taky, že Uran je jediná planeta, která je obráceně. A potom se nám ten moderátor pokládal různé otázky. Bylo to velmi hezké a poučné.

T.Podlipský 5.B

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018