Florbal – starší dívky

Ve čtvrtek 14.11. jsme se s družstvem starších dívek vydaly na okresní kolo ve florbale do Mladé Boleslavi.. Celkem se zúčastnilo sedm škol a bylo rozhodnuto,že hrací systém bude každý s každým,takže nás čekalo celkem šest zápasů. Nebylo to vůbec jednoduché,nejtěžšími soupeři byla 6.ZŠ,pak škola z Dolního Bousova a Osmileté gymnázium Mladá Boleslav. Ale i ostatní zápasy byly velmi těžké, a o to víc nás těší,že jsme se celkově umístily na 4. místě. Naši školu reprezentovaly Tereza Havlínová,Johanka Sejkorová, Viktorka Poluhová, Natálie Stašková,Anička Smetanová,Monika Volšičková,Eliška Cinklová,Anička Vitoušová,Jana Bradáčová,Hela Musilová,Kačka Pokorná a Anička Veverková.Všem dívkám patří dík za reprezentaci škola předvedené výkony.

Mgr. Jana Nejedlá

Nejnovější aktuality