Návštěva divadla s KMD

V pondělí 4.11 jsme s Klubem mladých diváků zavítali do pražského divadla Rokoko kousek od Václavského náměstí. Divadlo navštívili žáci 8. a 9. ročníků. Před návštěvou divadelní hry jsme měli asi hodinový rozchod, během kterého někteří z nás navštívili obchody s rychlým občerstvením nebo si prohlédli sochu svatého Václava. Dále už následoval odchod do divadla, kde jsme si odložili bundy a usadili se do sálu. Divadelní představení s názvem „ Čapek“ přibližovalo poslední chvíle spisovatelova života, kdy musel na konci svého života čelit zbabělosti, malosti a nenávisti národa, který tolik miloval a pro nějž tolik udělal. Tato hra nám připomínala důvod pocitu vlastenectví vůči našemu národu a připomněla nám důležité osobnosti. V hlavní roli se představil Jiří Hána jako Karel Čapek. Dalších rolí se zhostili například Milan Kačmarčík, Máša Málková, Stanislava Jachnická nebo Jan Vlasák.

 

Anna Kamlachová, Lucie Součková, Michal Byrtus, 9.A

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018