Sázení stromů

Dne 25. listopadu 2019 jsme se třídou 8. A již podruhé vydali sázet stromky. Poprvé jsme sázeli 5. listopadu 2019 u restaurace Bílý páv a tento týden v Olšinách. Třída se rozdělila na čtyři skupiny a každá se ujala dvou stromků. Sázeli jsme lípu, olši a vrbu. Práce nám šla od ruky, za chvíli bylo hotovo. Všichni se až na pár výjimek zapojili do práce. Moc děkujeme paní učitelce, že nám umožnila zasázet pár stromů a pomoci zdejší přírodě.

Žáci 8.A

Dne 25. listopadu 2019 se třída 8.A v rámci předmětu regionální výchovy vydala do Olšin sázet stromky. Díky tomu, že jsme stromky sázeli už dříve, tak jsme věděli, jak na to. Počasí nám moc dlouho nepřálo, přesto jsme vrby a olše zvládli zasadit. Všichni jsme na sebe pyšní za dobře provedený výkon. Na naše stromky se můžete podívat jak v Olšinách, tak i u restaurace Bílý páv, které jsme sázeli s pomocí zahradníků a členů červeného kříže. Sázení stromků se nám líbilo a doufáme, že benátecké přírodě budeme moci pomáhat i nadále.

Žáci 8.A

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018