Vánoční nadílka pro Pavla

Dne 4.12. se během vánočního jarmarku uskutečnila aukce obrázků žáků naší školy.

Výtěžek této aukce měl již předem jasný cíl. Opět jsme chtěli společně pomoci našemu bývalému žáku Pavlu Boškovi v jeho nelehké cestě životem.

Vybralo se 22 000 Kč, ke kterým jednotlivé třídy ještě přispěly částí svého výtěžku z prodeje vánočních výrobků, a také manželé Puldovi darovali celý výtěžek z prodeje výborného svařáku. Celková částka se nakonec vyšplhala na krásných 41 940 Kč, a za to jim patří velký dík.

No a dnes , 17.12. , jsme ve škole Pavla s jeho maminkou mohli přivítat a vánoční dárek předat.

Děti ze 4.C a 5.A Pavlovi předvedly krátké pásmo písniček a básniček, ze kterého měl očividnou radost.

Přejeme mu i jeho rodině krásné Vánoce a v novém roce hodně sil a optimismu do dalšího boje s nepřízní osudu.

Za žáky a učitele školy

Mgr. Michaela Teplá