Platba stravného – omluva

Vážení rodiče – plátci stravného,

omlouvám se za chybu, ke které došlo v účetním programu školní jídelny špatným zadáním příkazu do systému v souvislosti s uzavřením roku 2019 a přechodem do roku 2020. Byla to chyba lidského faktoru. Tam, kde nebyl na Vašich účtech stanoven limit pro platbu, došlo k dvojnásobnému odečtu stravného a tam, kde byl limit nižší, k úhradě nedošlo.

Zítra odešle stravovací systém maily, kde Vás budeme žádat o nápravu a informovat,  jak se bude postupovat dále.

O úhradu nestržené částky Vás budeme prosit formou zadání jednorázového platebního příkazu podle instrukcí v mailu.

Přeplatky pak budou s Vaším souhlasem použity na úhradu stravného v dalším měsíci.

Ještě jednou se velice omlouvám za nepříjemnosti, které Vám tato chyba způsobila.

Mgr. Jan Novotný

V Benátkách nad Jizerou dne 20. 1. 2020