Jarní cibuloviny – barevní poslové jara

Letošní výzdobu vedle vchodu na 1. stupeň jsme pojmuli trošku netradičně. Do hlavních rolí jsem s dětmi obsadila krokusy, narcisy, hyacinty a tulipány. Děti už na podzim zjistily, že tyto kytičky jsou těmi nejpovolanějšími zástupci jara a že se jejich cibulky právě prodávají v zahradnictví.

Cibulky jsem koupila a poté čekaly v temnu a chladu. Když přišla správná doba, zasadily je děti do nově připravené zeminy ke vchodu do budovy školy.

Od zasazení uběhl už nějaký čas. Krokusy hyacinty a narcisy už ukazují své lístky. Děti je pravidelně zalévají. Při slunečném počasí rostou téměř před očima. Všichni se těšíme a doufáme, že nám krásně vykvetou.

Děti z 1. oddělení ŠD a paní vychovatelka Neumannová

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018