Distanční výuka ve 3.C

 

Online výuka se mi moc líbila. Moc rád jsem viděl a slyšel svou paní učitelku a spolužáky. Nejvíc mě bavila Prvouka. Díky tomu umím používat Skype. Super bylo, že při vyučování se mnou byl můj pes Dáša.

David Vocl

 

Každý všední den si dělám úkoly zadané paní učitelkou. Kousek češtiny, matematiky, prvouky a někdy i angličtinu. Vše vypracovávám do sešitu školního nebo pracovního. Něco zvládnu sama, s něčím mi poradí maminka. Dvakrát týdně máme s naší paní učitelkou on – line výuku a potom cvičím, nebo si hraju. Také telefonuji přes WhatsApp s kámoškama, když se s nimi nemůžu vidět ve škole. Už se těším až bude vše jako dřív.

Veronika Benešová

 

  1. 3. nám zavřeli školu kvůli Covid – 19 a místo ve škole jsme se začali učit doma. Každý druhý týden nám paní učitelka posílala úkoly z češtiny, matematiky a prvouky. Každé úterý a čtvrtek máme videohovory s paní učitelkou. Už se moc těším do školy na paní učitelku a na kamarády.

Veronika Kutílková

 

Mně se online hodiny moc líbily, občas u toho byli moji rodiče nebo sestra. Sledovali, abych si dával pozor a psal všechno do sešitu. Moji spolužáci vždy měli dobrou náladu a paní učitelka s námi často vtipkovala. Jenže i přesto, že to bylo moc fajn, mnohem radši se učím ve škole. Chybí mi kamarádi a veselé přestávky. Takže jsem rád, že všechny zase uvidím.

Maksym Petrychko

 

Svět postihla pandemie. Začali jsme se učit na dálku pomocí moderních technologií. Já používám tablet, notebook nebo mobil. Naše paní učitelka nám založila skupinu na WhatsApp a výuka probíhá na Skypu. Je skvělé, že se aspoň takto vidím se spolužáky. Paní učitelka nám říká látku jako v hodině a doma pak plníme domácí úkoly. Rodiče se při domácí výuce střídají. Maminka připravuje plán, který si můžeme přizpůsobit. Třeba když je ošklivo, pracujeme déle a zbyde nám tak čas na slunečné dny. Prvouku se učíme i na procházce. Je výhoda, že si mohu trochu přispat a nemusím dojíždět do školy. Stejně se ale těším, až se všichni spolu uvidíme.

Filip Sloup

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018