Coronavirové distanční vzdělávání

Distanční vzdělávání není zrovna lehké, byla bych stokrát radši, kdybychom chodili do školy, ale to si asi ještě nějakou dobu počkám.

Coronavirové distanční vzdělávání má spoustu nevýhod, ale naštěstí máme aspoň ty TEAMSY.

Byla bych ráda, kdyby už Coronavirus skončil, a my se vrátili do škol.

Když máme TEAMSY od osmi, tak se většinou budím v 7 hodin, pak se jdu se nasnídat, obléknout a vyčistit si zuby. Pak už zasedám k počítači, u kterého sedím většinou dvě hodiny. Naštěstí nám paní učitelka dává čtvrt hodinové přestávky, takže se učíme jen hodinu a půl.

Ve středu ale máme TEAMSY od osmi padesáti a to se budím až v půl osmé.

Každé odpoledne chodíme s celou rodinou na procházku a volném čase si čtu nebo si hraju s mladší sestrou.

ALE STEJNĚ SE UŽ TĚŠÍM, AŽ SE VRÁTÍME DO ŠKOLY!!

 

Edita Gruhnová, 4. C

 

Distanční výuka znovu

Jsme zase doma. Každý den vidím jen svoji rodinu, ale nejsem vůbec s kamarády, maximálně s jedním. Učení je dost, takže nemůžu skoro vůbec ven. Když se tam dostanu, už je skoro tma. Učíme se on-line každý den přes program MS Teams s paní učitelkou. Odpoledne se učím s rodiči a dodělávám domácí úkoly od paní učitelky. Na hraní moc času nemám. Už aby to skončilo a mohl jsem vidět víc svoje kamarády.

Václav Selner 4.C

 

 

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018