Svítící netopýr

Po návratu dětí do školní družiny z nuceného volna jsme dlouho neotáleli. Hned jsme se společně vrhli na výtvarné a pracovní činnosti, které mají děti tak rády. V době uzavření škol vychovatelky pro děti natočily návodné video na výrobu svítícího netopýra. Toto video dětem sdílely přes MS Teams. Některé děti si doma netopýra nevytvořily a ty se s velkou chutí pustily do výroby ve školní družině. Netopýr jim udělal velkou radost a každý si svůj výrobek odnesl domů. Tam si ho s pomocí rodičů mohly rozsvítit svíčkou.

Vychovatelky ŠD Janoušková H. a Soumarová O.

Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018