Prosinec ve školní družině

Měsíc prosinec a celý adventní čas byl ve školní družině plný zábavy a tvoření výrobků s vánoční tématikou. Děti z I. a II. oddělení si zkusily čertovské zápolení na venkovní dráze školy. Snažily se proskočit pekelným kruhem, hodit bramboru čertům přímo do kotle, uklidit v pekle nebo rychle namotat dřevěné polínko na provaz. Krásného čerta si děti vyrobily z papíru a odnesly domů. Čekala nás také vánoční besídka s cukrovím. To si děti z II. a IV. oddělení upekly pod vedením svých vychovatelek. I děti z ostatních oddělení si vánoční pohodu s voňavým čajem a cukrovím náležitě vychutnaly. Pod stromečkem našly několik společných dárků, to samozřejmě vyvolalo velkou radost.

 

Za kolektiv vychovatelek Helena Janoušková

dav

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018