Informace pro plátce za školní družinu

Žákům prvních a druhých tříd, kteří mají uhrazenu částku za leden až červen, bude po ukončení stavu, kdy je stanovena rotační výuka, navrácena částka za týdny, kdy nemohli docházet do družiny. Částka činí 38,- Kč za týden.

Zapsaní žáci třetích a čtvrtých tříd, kteří nastoupili později a úhrada za pobyt ve školní družině na nich nebyla požadována, uhradí po ukončení rotační výuky stejnou částku za každý týden, kdy jim byl pobyt ve školní družině umožněn.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jan Novotný

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018