NA KOLE DĚTEM

Ve středu 9.6.2021 proběhla v našem městě akce „Na kole dětem“. Je to akce na podporu onkologicky nemocným. Naše škola se zúčastnila jako doprovodný peloton. Nejdříve jsme si dali malinkou etapičku po okolí . A potom jsme se připojili do „balíku“ pana Josefa Zimovčáka, který čítal asi 60 jezdců. Naše město jezdce pohostilo a dále pokračovali až do cílové Sobotky. Rád bych poděkoval především našim dětem, které vše zvládly bezvadně. Také kolegům „vrchařům“ Janě Nejedlé a Jaroslavu Fröhlichovi. Za organizaci je třeba poděkovat řediteli školy Janu Novotnému a za příjemné přivítání starostovi Karlu Bendlovi. Moc děkujeme a snad zase za rok.

Mgr. Vladislav Nejedlý

 

 

 

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

 

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018