Závěrečná slavnost na ZŠ Pražská

Je 29.6. a my se loučíme se našimi deváťáky. Rok utekl jako voda, byl to rok těžký, neobvyklý a náročný pro nás všechny. Musíme jen doufat, že od září bude zase vše jako roky předtím.

Letošní slavnost byla určitě ovlivněna tím, že velmi málo času jsme strávili ve škole. I tak jsme se snažili, aby se devítky mohly důstojně rozloučit se svými učiteli a spolužáky. Myslím si ,že se vše podařilo. Sice z obavy před nevypočitatelným počasím se slavnost uskutečnila v hale, ale i zde se vše povedlo a diváci mohli zhlédnout několik vystoupení a především rozloučení tříd 9.A a 9.B,kteří si to určitě moc užili a zaslouží pochvalu za vystoupení, která si pro diváky připravili.

Mgr. Jana Nejedlá

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

 

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018