Beseda s Městskou policií Praha

Dne 21.10.2021 navštívil naší školní družinu policista z Městské policie Praha.  V úvodu besedy jsme si společně rozlišili, jaký je rozdíl mezi státní a městskou policií a co je jejich náplní práce. Popsali jsme si, jak se liší jejich uniformy. Hlavní částí besedy byla bezpečnost silničního provozu. Jak se máme chovat jako chodci a cyklisté. Nedílnou součástí bylo také upozornění, jaké ochranné a bezpečnostní prvky musíme mít my i naše kolo. Dětem se beseda moc líbila, pozorně poslouchaly a aktivně se zapojovaly.

Za kolektiv vychovatelek

Helena Janoušková

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

 

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018