Židovské muzeum

Jelikož součástí výuky českého jazyka a dějepisu v devátém ročníku je učivo s židovskou tematikou, rozhodli jsme se pro exkurzi do Židovského muzea v Praze. Jely jsme obě devítky současně dne 18.10. spolu se svými třídními učiteli. V muzeu jsme navštívili několik synagog, starý židovský hřbitov, ale hlavně se dozvěděli od paní průvodkyně spoustu zajímavých informací, které nám jistě pomůžou pochopit tematiku ,, židovství“. Je jasné, že součástí exkurze byl i rozchod v Palladiu, kde jsme se pořádně občerstvili , a pak už jeli zpět do Benátek. Myslíme si, že exkurze byla velmi zajímavá a přínosná.

Žáci 9.B

Zápis do 1. ročníků
Ukázka z fotogalerie
Kontakt

ZŠ Benátky nad Jizerou
Pražská 135, 294 71 Benátky nad Jiz.

Tel: 326 362 196
Podatelna:
prazska@zsbenatky.cz
Dat. schránka:
wyma8y

IČO:
70997519

 

Projekty

Podpora výuky plavání na základních školách 2017 / 2018