Vážení rodiče,
dnes jsme od zřizovatele obdrželi finální informace ohledně dopravního omezení v rámci projektu ,,II/610 Tuřice – Kbel (Benátky nad Jizerou průtah), které se bezprostředně dotknou naší školy.
V příloze naleznete informační leták včetně popisu a QR kódů. Stejné letáky vám budou doručeny zítra prostřednictvím vašich dětí.
Jsme informováni i o změnách ve veřejné dopravě z okolních vesnic, takže sledujte, prosím, aktuální jízdní řády a v případě obtíží ranního dojezdu či zpoždění spojů, informujte jednotlivé třídní učitele o této skutečnosti. Není v kompetenci školy zařizovat a ovlivňovat časový harmonogram spojů z jednotlivých vesnic. V případě dalších dotazů se obraťte na město Benátky nad Jizerou nebo na starosty svých obcí.
Pro vyložení a naložení dětí u školy budou vyhrazena 3 parkoviště K + R v ulici Pražská směrem na Kbel a 3 směrem do Benátek.
Žádám vás všechny, kteří máte možnost děti dopravit PĚŠKY DO ŠKOLY, abyste tak učinili, významně tak pomůžete odlehčit dopravní situaci v nejbližších měsících.
Vzhledem k těmto omezením jsme se rozhodli zrušit jarní sběr starého papíru.
Doufáme, že situace v podzimních měsících bude příznivější, a že se k akci opět vrátíme.
Děkuji vám za pochopení, spolupráci a trpělivost při možných komplikacích.
Za vedení školy, žáky, pedagogy i ostatní zaměstnance
Mgr. Michaela Teplá

