Tel: 326 362 196
wfimjmf

Číslo účtu:
51-6901790297 / 0100

V letošním školním roce jsme v mladoboleslavském divadle viděli již tři divadelní představení. Pohádky Indiáni ze šuplíku, Honza málem králem a naposledy Brouk Pytlík se nám moc líbily. Na další dvě se ještě do konce školního roku těšíme.

Mě ale nejvíc baví pozorovat, jak obzvlášť holky prožívají přípravu na takovou událost, jako je návštěva divadla. Řeší, co si vezmou na sebe, jaké boty a kabelka se budou hodit. I kluci v šatníku najdou sváteční košili, vestičku nebo kravatu. Někteří si dokonce pořídili slušivé sáčko.

Do autobusu nasedá padesát fešand nebo fešáků a všem to moc sluší.

Zanedlouho své modely provětrají ve foyer divadla, kde si nakoupí a vychutnají malé občerstvení. Zvonek oznámí, že je třeba zaujmout místo v hledišti. Po konci představení odmění herce potleskem.

Divadlo je kulturní zážitek se vším všudy. Jsem ráda, že je mezi dětmi o návštěvu divadla zájem. Divadlo nás prostě baví.

Mgr. Jana Soukupová